fbpx

Karrier

A Gyémántház Kft. folyamatosan várja az új partnerek csatlakozását.

Cégünk tudja és elismeri, hogy munkatársainak kulcsszerepe van a vállalat sikereiben. Ezért jutalmazzuk a kiemelkedő teljesítményt versenyképes javadalmazási és juttatási csomaggal, valamint dolgozóink számára széles körű tanulási és fejlődési lehetőségeket biztosítunk.

Biztosítási tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégünk regionális képviselete
  • Új vevők felkutatása és bevezetése, üzletkötői tevékenység ellátása
  • Termékeinkkel kapcsolatos vevői igények felmérése
  • Termékpalettánk értékesítése és a napi üzletkötéseken túl ügyfeleink igényeinek felmérése
  • A megfelelő biztosítási termék kiválasztásában való tanácsadás és üzletkötés
  • Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Oktatás
  • Hozzáférés 12 biztosító termékpalettájához
  • Önálló és felelős munkavégzés, magas fokú háttértámogatással
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Megbízási jogviszony
  • Versenyképes, forgalomarányos fizetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, webportálok használata)
  • Értékesítői (sales-es) attitűd
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Igényes megjelenés
  • Elhivatottság, szorgalom

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség/ MNB hatósági vizsga
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, üzletkötői jártasság
  • Kiterjedt és prosperáló, aktív kapcsolatrendszer

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, amelyet a [email protected] e-mail címre várunk.
További információ: 70/333-1928

Elakadt? Kérdése van?

Keressen minket bizalommal, hogy segíthessünk!

Kiemelt Partnereink

Scroll to Top

Központi irodánk a mai napon (2023.04.20) áramkiamaradás miatt ZÁRVA TART!